Hledáme PHP programátora

Draftujeme do našeho malého skromného týmu šikovného PHP programátora. Jednoduché, ale precizní programování v PHP s využitím databází MySQL. Přehledný a čistý HTML kód. Hezké  responzivní weby doplněné o pár moderních prvků v Jquery. Pokud hraješ na stejném hřišti, určitě vyplň formulář níže.

Požadujeme slušnou znalost PHPčka a DB MySQL. Výbornou znalost kódování (XHTML+CSS) pro všechny „modernější“ prohlížeče. Alespoň základy JavaScriptu - pro weby využíváme vždy pár moderních skriptů v Jquery. Výhodou jsou zkušenosti s Ajaxem. Pokud umíš něco navíc, třeba máš zkušenosti se správnou serverů, grafikou nebo čímkoliv z oblasti online marketingu, určitě se zlobit nebudeme :-)

Nabízíme pohodové pracovní prostředí, volnější pracovní dobu, žádný stres a nepříjemné šéfy. Nehledáme pouze zaměstnance, hledáme člena týmu. U nás na tebe čeká dobré finanční ohodnocení, kvalitní notebook a pohodlná židle.

Pracovat u nás můžeš na full-time nebo zkrácený úvazek. Pokud jsi student, vymyslíme pracovní dobu tak, aby seděla ke tvému školnímu rozvrhu.

Dočetl jsi až sem? Skvělé - vyplň formulář a my se ti ozveme:

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..