O nás

Jsme odborníci na online marketing.

est 2005

Smartim

Realizace webových stránek. Tou to vše začalo. První web jsme vytvořili již v roce 2005. Již druhý den po jeho spuštění nám ale bylo jasné, že vytvořením webu to nekončí.

A začali jsme se aktivně věnovat nápadům, jak na tento web přivést první návštěvníky. Odpověď skrývalo v té době zatím téměř neznámé slovo: SEO.

Číst dál

A tak jsme v roce 2005 poprvé začali řešit, jak dostat web
na přední pozice fulltextových vyhledávačů. Tenkrát nejen do
vyhledávače Google a Seznam, ale také Atlas a Centrum. Nejednalo se ještě o žádný firemní či komerční web. Šlo o nekomerční zájmový projekt. Jednalo se o web o filmech a SEO jsme v té době realizovali pro zábavu. Zanedlouho náš filmový web navštěvovalo díky vyhledávačům několik tisíc lidí denně. V tu chvíli nám bylo jasné, že v SEO je síla a to nejen pro nekomerční projekty, ale také pro firemní weby. A tak se zrodila myšlenka, že budeme pomáhat firmám v oblasti SEO, že je dostaneme na první pozice ve vyhledávačích. Ta se postupně transformovala do komplexnější podoby: pomáhat firmám získávat zákazníky. Tenkrát jsme byli dva. Postupně jsme se rozšířili, založili společnost Smartim a dnes je nás téměř desetkrát tolik. Myšlenka ale zůstala stejná: získáváme našim klientům nové zákazníky. Mimo jiné.

Zavřít
Co děláme
Jak to děláme
Proč nás to baví

Pomáháme značkám růst a zlepšovat jejich pozici na trhu, budovat značku, zlepšovat web a zvyšovat konverzí poměr, optimalizovat kampaně a zlepšovat PNO a mnoho dalších věcí. To považujeme za důležité.
Zásadnější je ale něco jiného.

Pomáháme firmám získávat nové zákazníky, zvyšovat prodeje, zvyšovat šanci na opakované nákupy, zvyšovat průměrnou hodnotu objednávky, zlepšovat web, budovat obsah, zlepšovat péči o zákazníky, zefektivnit interní procesy a zlepšovat komunikaci. Zkrátka pomáháme firmám vydělávat peníze.

Využíváme moderní a chytrá řešení založená na zkušenostech a reálných datech. Nejen na teoretických poznatcích a informacích, které jsou veřejně dostupné.

Pečlivě si vybíráme klienty. Spolupráce musí být oboustranně pozitivní a musí nás bavit.

Každý den se vzděláváme i zlepšujeme. Značnou část našeho času věnujeme vzdělávání, testování nových možností a zdokonalování procesů a funkčních modelů.

Pečlivě si vybíráme kolegy. Kvalita týmu a nadšení pro práci, je pro online marketing zásadní. Naše práce nás musí bavit. Online marketing je velmi dynamický obor, který se mění každý den. Každý člen našeho týmu se musí neustále vzdělávat, pravidelně se učit nové věci, neustále inovovat. Proto je potřeba nadšení.

Pečlivě si vybíráme také klienty. Spolupráce musí fungovat na obou stranách. Je důležité, aby se klient aktivně zapojoval do plnění marketingové strategie. A aby měl zájem o dobré nápady, inovace a růst.

KLIENTI

Značky, které jsou v tom s námi

KDO JSME

Jsme sehraný tým
marketingových specialistů,
který vám pomůže růst

Tomáš Karban

CEO

Jiří Karban

CFO

Zuzana Ptáčková

Digital Content Specialist

Veronika Šůnová

Creative Strategist

Kateřina Hipčová

Social Media Specialist

Miroslav Bahenský

Programmer & Analyst

Eva Milcová

Online Marketing Coordinator

Pavel Mayer

Online Marketing Coordinator

Chcete s námi spolupracovat?

Zavolejte nám: +420 602 311 222

Zastavte se: máme kanceláře v Příbrami i v Praze

Dobrý den, máte nějaký dotaz?

Načítám..