Hledáme PHP programátora

Draftujeme do našeho malého skromného týmu šikovného PHP programátora. Jednoduché, ale precizní programování v PHP s využitím databází MySQL. Přehledný a čistý HTML kód. Hezké  responzivní weby doplněné o pár moderních prvků v Jquery. Pokud hraješ na stejném hřišti, určitě vyplň formulář níže.

Požadujeme slušnou znalost PHPčka a DB MySQL. Výbornou znalost kódování (XHTML+CSS) pro všechny „modernější“ prohlížeče. Alespoň základy JavaScriptu - pro weby využíváme vždy pár moderních skriptů v Jquery. Výhodou jsou zkušenosti s Ajaxem. Pokud umíš něco navíc, třeba máš zkušenosti se správnou serverů, grafikou nebo čímkoliv z oblasti online marketingu, určitě se zlobit nebudeme :-)

Nabízíme pohodové pracovní prostředí, volnější pracovní dobu, žádný stres a nepříjemné šéfy. Nehledáme pouze zaměstnance, hledáme člena týmu. U nás na tebe čeká dobré finanční ohodnocení, kvalitní notebook a pohodlná židle.

Pracovat u nás můžeš na full-time nebo zkrácený úvazek. Pokud jsi student, vymyslíme pracovní dobu tak, aby seděla ke tvému školnímu rozvrhu.

Dočetl jsi až sem? Skvělé - vyplň formulář a my se ti ozveme:

Osobní a kontaktní údaje
Práce u nás
Ohodnoť své znalosti (známkuj jako ve škole)
Reference
Chceš napsat něco na závěr?
Odesláno. Děkujeme za tvůj zájem. Do 24 hodin se ozveme.
Nastala chyba.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 1996-2022 Smartim, s.r.o.

Facebook Google+ Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..