Marketingový/obchodní specialista pro telefonickou komunikaci

(obrazek_1)Rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu na pozici Marketingový/obchodní specialista pro telefonickou komunikaci

Náplní práce bude realizace telefonních hovorů a telefonické sjednávání schůzek se zástupci jiných firem v oblasti B2B segmentu, jejich následné zaznamenávání, příprava nabídek a obchodní činnost. Nejedná se o prodej po telefonu nebo nabízení či prezentace výrobků koncovým zákazníkům. Jedná se o volání do jiných firem, při telefonním hovoru neprodáváte žádné produkty, pouze zjišťujete informace o dané firmě a v případě zájmu druhé strany sjednáváte schůzku.

Nabízíme férové podmínky, stabilní práci na kratší úvazek (minimálně 2 dny v týdnu převážně v dopoledních hodinách, v čase 7:30 - 14:00 h, počet dnů a pracovní doba dle vašich potřeb a možností), klidnou menší kancelář, pohodové prostředí, žádný stres a reálné a zasloužené odměny.

V případě zájmu je možné práci vykonávat převážně z domova (máte-li doma vhodné podmínky - pro telefonování je potřeba mít klid) s občasnou schůzkou v kanceláři v Příbrami (cca 1 - 2x měsíčně). Nebo je k dispozici klidná, klimatizovaná, moderní kancelář v Příbrami (ulice Žižkova).

K dispozici je služební notebook a telefon.

Koho hledáme?

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte prosím: TENTO DOTAZNÍK

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..