Marketingový specialista/specialistka pro telefonickou komunikaci


Rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu na pozici Marketingový specialista/specialistka pro telefonickou komunikaci.

Náplní práce bude vyřizování telefonních hovorů a telefonické sjednávání schůzek se zástupci jiných firem v oblasti B2B segmentu, jejich následné zaznamenávání, příprava nabídek a drobná administrativa. Nejedná se o prodej po telefonu nebo nabízení či prezentaci výrobků koncovým zákazníkům. Jedná se o volání do jiných firem, při telefonním hovoru neprodáváte žádné produkty, pouze zjišťujete informace o dané firmě a v případě zájmu druhé strany sjednáváte schůzku.

Nabízíme férové podmínky, stabilní práci na kratší úvazek (dle vašich možností na 10 – 30 hodin týdně), volnou pracovní dobu (v čase 7:30 - 14:00 h , pracovní dobu si lze rozvrhnout na 2-5 dní v týdnu), klidnou menší kancelář, pohodové prostředí, žádný stres a reálné a zasloužené odměny.

V případě zájmu je možné práci vykonávat převážně z domova (máte-li doma vhodné podmínky - pro telefonování je potřeba mít klid) s občasnou schůzkou v kanceláři v Příbrami (cca 2x měsíčně). Nebo je k dispozici klidná, klimatizovaná, moderní kancelář v Příbrami (ulice Žižkova).

K dispozici je služební notebook a telefon.

Koho hledáme?

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 1996-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Google+ Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..