Pro společnost Nemtoys, která působí na českém trhu již více než 20 let, jsme připravili nový responzivní e-shop. Současně jsme se postarali o optimalizaci propojení s porovnávači zboží (např. Heureka.cz) a zvýšili obrat e-shopu o více než 100%.
Nemtoys je ryze českou firmou s více než dvacetiletou tradicí v oblasti hraček. Činnost společnosti Nemtoys je zaměřena jak na velkoobchodní, tak i maloobchodní prodej.
Letité zkušenosti v této oblasti se Nemtoys snaží zužitkovat ve prospěch svých zákazníků. Největší důraz je kladen na kvalitu a cenovou vyváženost. Nabízené zboží splňuje přísné evropské a hygienické normy. Nemtoys má svou prodejnu v Českých Budějovicích, Sedlčanech a Domažlicích. V prodejnách Nemtoys naleznete až 10000 druhů hraček, her, dárkového i sportovního zboží.
Zavolejte nám: 602 311 222, napište: info@smartim.cz, nebo se zastavte: Žižkova 708, Příbram
© 2006-2023 Smartim, s.r.o.
Ochrana osobních údajů | Cookies | Kariéra | Kontakt