Barkotex

Ve spolupráci s kolegy ze společnosti Forclick jsme realizovali nový web Barkotex.cz. Pro klienta realizujeme také již od roku 2011 služby v oblasti SEO

[reference_cta]

O společnosti BARKOTEX PRAHA spol. s r.o. 

Společnosti Barkotex se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupuje americké výrobce celoplošných koberců firmy Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Dále je výhradními dovozci vinylových podlah Designflooring, které jsou prezentovány v kompletní škále ve vzorkovně společnosti. Současně také zajišťují velkoobchodní prodej přes vybrané prodejce po celé ČR. Mezi další významné značky v sortimentu společnosti Barkotex patří tradiční výrobce přírodního linolea a projektového vinylu, firma Forbo a české třívrstvé parkety Magnum.

Důkazem vysoké kvality poskytovaných služeb je dlouholetá spolupráce se silnými developerskými společnostmi jako např. Central Group nebo Finep. Za dobu své existence Barkotex zrealizoval velké množství prestižních zakázek mezi které patří mezinárodní hotelové řetězce Marriott, Four Seasons, Rezidor Hotels, Hilton aj.

Veškerý sortiment celoplošných a kusových koberců, vinylu, přírodního linolea, laminátových a dřevěných podlah je prezentován v showroomu firmy na Poděbradské ulici.

Barkotex můžete navštívit v prodejně na Praze 2 ve Vinohradském Pavilonu, v Brně připadně také v Hradci Králové, kde se nachází outletová prodejna a skladový areál Barkotex. Klientské centrum developerských projektů Barkotex je v Praze 9.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..