Hledáme: Online marketingového specialistu juniora (nebo seniora)

Pokud tě baví číst, psát, jsi docela kreativní, na internetu jsi jako doma a počítače se rozhodně nebojíš, tak se ozvi.

Náplní práce bude zejména vymýšlení a vytváření obsahu pro naše klienty (je potřeba počítat s tím, že bude nutné si načíst a nastudovat informace z řady oborů a psát poměrně dost obsahu a textů). Vše potřebné tě naučíme, jediné co potřebuješ je chuť a ochota učit se novým věcem a musí tě bavit psaní a tvorba textů (perfektní psaný projev), také musíš umět výborně pracovat s počítačem (na uživatelské úrovni) a internetem (vyhledávání informací). Angličtina výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme férové podmínky, sickdays, homeoffice, a další anglicky nazvané vychytávky. Stabilní práci na fulltime nebo na kratší úvazek (dle tvých možností a vzájemné dohody). Čeká na tebe klidná, menší, klimatizovaná a moderní kancelář, pohodové prostředí, hodní, milí a příjemní kolegové a kolegyně a reálné a zasloužené odměny.

Nebráníme se žádné formě spolupráce. Může se jednat o práci na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, práci na DPČ či o externí spolupráci nebo např. jen brigádu v řádu několika dnů týdně.

V případě zájmu je možné práci vykonávat částečně z domova.

Práce je vhodná i pro absolventy či studenty nebo např. pro rodiče s dětmi ve školce (můžeme nabídnout zkrácenou pracovní dobu např. do 14:00 hod).

Koho hledáme?

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Pokud Vás nabídka zaujala, vyplňte prosím: TENTO DOTAZNÍK

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..