Tomados

Ve spolupráci s kolegy ze společnosti Forclick jsme realizovali pro společnost TOMADOS s.r.o. nový web včetně optimalizace webu z hlediska UX a CRO. Web je kompletně responzivní. Pro klienta realizujeme také základní SEO.

[reference_cta]

O společnosti TOMADOS s.r.o.

Společnost TOMADOS s.r.o. vstoupila na trh v roce 1992 a zabývá se především servisem, prodejem a pronájmem tiskáren, kopírek a další kancelářské techniky.

Provádíme také tisk, kopírování a skenování za velice příznivé ceny.

Profesionalita a dlouholetá zkušenost

Naší předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost v oboru. Provádíme záruční i pozáruční servis a instalace kopírek, tiskáren, multifunkčních zařízení, faxů a skartovačů. Součástí aktivit naší společnosti je prodej veškerého spotřebního materiálu, kancelářských potřeb, kopírovacího papíru a alternativních tiskových náplní.

Servis kancelářské techniky

Poskytujeme profesionální odborný servis tiskáren, kopírek a další kancelářské techniky, který nabízíme nejen v Praze, ale po domluvě i kdekoliv v ČR. Servisem kancelářské techniky se zabýváme více než 20 let. Náš zkušený tým odborníků Vám můžeme nabídnout služby na té nejvyšší úrovni. Poradíme s jakoukoli závadou.

Zaměřujeme se na značky HP, Canon, Brother, OKI a Konica Minolta – u všech těchto značek poskytujeme nejen kompletní servis, ale můžeme Vám Vaše nové zařízení i nainstalovat a nastavit dle Vašich potřeb.

Tisková řešení přímo na míru: pronájem tiskáren na dobu neurčitou

Realizujeme profesionální a současně cenově dostupná tisková řešení přímo na míru a to jak v případě prodeje, tak i v případě pronájmu tiskáren. Nabízíme k pronájmu prvotřídní multifunkční zařízení od malých tiskáren formátu A4 až po velká tisková zařízení. Pronájem tiskáren je u nás možné sjednat i na dobu neurčitou a to za stejných finančních podmínek jako na dobu určitou, nemusíte se tedy obávat doplácení finančních závazků při případné předčasné výpovědi smlouvy.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..