Spočítej Pojištění

Ve spolupráci s kolegy ze společnosti Konver jsme realizovali nový web SpocitejPojisteni.cz. Součástí webu je propracovaný CMS, který umožňuje tvorbu libovolných kalkulačních formulářů. Web je kompletně responzivní.

[reference_cta]

O webu SpocitejPojisteni.cz

Web SpocitejPojisteni.cz provozovaný společností Sentivan Company s.r.o. se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Spolupracuje s největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice a to je ePojisteni.cz.

Poskytujeme bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven. S pojišťovnami a s významným partnerem v oblasti pojištění máme smluvní vztah a zprostředkováváme jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které máme s ePojisteni.cz vyjednány a díky online fungování můžeme pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

V případě jakýchkoli dotazů jsou k dispozici na telefonu nebo na naši pobočce v Havířově naši pojišťovací specialisté, kteří Vám rádi poradí a pomohou s výběrem a uzavřením pojištění. Porovnáváme a zprostředkováváme produkty z mnoha oblastí pojištění. Přes SpocitejPojisteni.cz si můžete zařídit pojištění vozidel, cestovní pojištění, pojištění domova nebo ušetřit na dalších produktech, které nabízíme.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..