Červenec 2023

  |  Online marketing

zavřít

URL adresa pro sdílení:

Online marketing pro Solarity

Solarity je distributorem a velkoobchodním prodejcem fotovoltaických systémů se stovkami B2B klientů z více než 50 zemí světa. Doručili více než 1 GW fotovoltaického materiálu po celém světě.

Detail projektu

Pro společnost Solarity realizujeme SEO a spracujeme PPC kampaně a to pro téměř dvě desítky zemí.

Kampaně pro Solarity, VO prodejce FVE

Solarity nabízí kompletní sortiment on-grid a off-grid řešení včetně panelů, střídačů, montážních systémů a příslušenství FV profesionálům zejména v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Mezinárodní tým odborníků společnosti Solarity má více než 10 let zkušeností a působí v pobočkách v Praze, Budapešti, Kyjevě, Varšavě, Ammánu, Casablance a Bogotě.

Solarity spolupracuje se stovkami B2B klientů z více než 50 zemí světa. Doručili více než 1 GW fotovoltaického materiálu, především panely a střídače po celém světě.

Díky Smartim jsme dokázali vytvořit správně optimalizovaný web, který vhodně představuje naše produkty a služby. Web je provozován v několika jazykových mutacích, což nám umožnilo přizpůsobit se místním trhům a získat nové obchodní příležitosti. Ve Smartim nám také nastavují výkonnostní kampaně, které jsou zaměřené na konkrétní cílové skupiny a mají proto smysl i přínos. Lepší optimalizace pro vyhledávače nám umožnila se více zviditelnit v širokém poli konkurence.

Petr Hašpl, marketingový ředitel

Solarity

obrazek

MRKNĚTE NA NAŠE DALŠÍ PROJEKTY

Reference

Líbí se vám naše práce? Další reference

Chcete s námi spolupracovat?

Zavolejte nám: +420 602 311 222

Zastavte se: máme kanceláře v Příbrami i v Praze

Dobrý den, máte nějaký dotaz?

Načítám..