Březen 2023

  |  PPC

zavřít

URL adresa pro sdílení:

Správa PPC kampaní pro Truck Shop Simex

Společnost Truck Shop Simex s.r.o. se specializuje na náhradní díly pro nákladní auta a je schopna nabídnout nejširší výběr na trhu. Spolupracuje s předními světovými výrobci náhradních dílů a tak svým klientům nabízí výhradně kvalitní a prověřené zboží.

Detail projektu

Pro společnost Truck Shop Simex děláme správu PPC kampaní, u kterých se nám již po prvním kvartále spolupráce podařilo, i při snížení celkových nákladů na kredit o 30 %, navýšit celkové tržby z PPC o více než 60 %.

Správa PPC kampaní pro Truck Shop Simex

Společnost Truck Shop Simex se na náhradní díly pro nákladní auta přímo specializuje a tak je schopna nabídnout Vám nejširší výběr na trhu.

Koupit si tak od nich můžete např. osvětlení, karoserie, brzdy, filtry, zrcátka, brzdové a vzduchové systémy, akumulátory, spojky, výfuky, sněhové řetězy, různé druhy doplňků a celou řadu dalšího kvalitního zboží.

Společnost spolupracuje s předními výrobci náhradních dílů a tak svým klientům nabízí výhradně kvalitní a prověřené zboží od předních světových výrobců.

Náhradní díly, které svým zákazníkům nabízí, jsou určeny pro celou řadu známých značek nákladních automobilů (Daf, Iveco, Man, Mercedes-Benz, Renault, Scania nebo Volvo).

Společnost nabízí také příslušenství. Můžete si tak koupit např. i stěrače, upínací pásy s normální ráčnou i ráčnou ERGO, kapaliny a oleje, propojovací kabely, nádrže a čerpadla, akumulátory, blatníky, různé druhy nářadí a spoustu dalších věcí, které jsou k provozu nákladního automobilu potřeba.

Zásobují vlastními rozvozy i pomocí smluvních dopravců. Disponují velkou skladovou zásobou širokého sortimentu. Po registraci na webových stránkách Vám nastaví zajímavé slevy.

obrazekobrazek

MRKNĚTE NA NAŠE DALŠÍ PROJEKTY

Reference

Líbí se vám naše práce? Další reference

Chcete s námi spolupracovat?

Zavolejte nám: +420 602 311 222

Zastavte se: máme kanceláře v Příbrami i v Praze