PPC

PPC, stejně jako i další možnosti internetové reklamy, má oproti jiným formám reklamy (reklama v rádiu, tv, outdoorová reklama a další) jednu velmi důležitou výhodu. Tou je naprosto přesná měřitelnost. Jednotlivé reklamní kampaně lze ihned po jejich spuštění analyzovat a průběžně vyhodnocovat jejich přínos pro Vaše podnikání a návratnost investic (ROI). A samozřejmě také optimalizovat.

Jak děláme PPC?

Náš tým se neskládá pouze z PPC specialistů. Máme také programátory a jednoho šikovného grafika. Díky tomu nemusíme přizpůsobovat PPC kampaně možnostem Vašeho webu, ale naopak umíme přizpůsobit Váš web potřebám PPC kampaní. Právě proto umíme realizovat velmi výkonné kampaně, které jsou vždy výdělečné.

Kolik stojí PPC kampaně?

U PPC kampaní je potřeba počítat se třemi nutnými investicemi:

1) Úvodní nastavení a optimalizace kampaně

Cena za úvodní nastavení kampaně se pohybuje dle rozsahu Vaší nabídky (počtu služeb, produktů) v rozmezí 20 000 - 60 000 Kč. Tato cena obsahuje propracovanou analýzu klíčových slov, návrh reklamních sestav, vytvoření inzerátů, optimalizace a vytvoření ideálních vstupních stránek na Vašem webu. A také úvodní optimalizaci kampaně - v úvodních šesti měsících je potřeba testovat a ladit výkon jednotlivých inzerátů, doplňovat či vylučovat seznamy klíčových slov a vyhodnocovat efektivitu jednotlivých reklamních sestav (reklamní kampaně obsahují dle rozsahu Vašich služeb i stovky reklamních sestav).

2) Kredit pro reklamní systémy

PPC je reklama založená na platbě za proklik. Tj. pokaždé, když Váš inzerát osloví potenciálního zákazníka (klikne na inzerát a přejde na Váš web), odečte se z Vašeho kreditu částka v rozmezí 2 - 15 Kč (dle nastavení kampaně). Minimální kredit pro realizaci kampaní je 5 000 Kč / měsíc.

3) Správa a optimalizace kampaně

Aby byla kampaň dlouhodobě úspěšná, je nutné ji průběžně optimalizovat. V rámci úvodního nastavení kampaně provedeme dokonalou optimalizaci. Postupem času ale mohou vznikat nově hledané výrazy, nové služby, nové produkty atd., kampaň je tedy nutné neustále optimalizovat a vyhodnocovat její efektivitu. Cena za správu a optimalizaci kampaně se pohybuje v rozmezí 2 000 - 10 000 Kč / měsíc dle rozsahu Vaší nabídky (počtu produktů či služeb).

Máte zájem o spolupráci?

Napiště nám na info@smartim.cz, zavolejte na +420 602 311 222, odešlete poptávkový formulář. Nebo se u nás zastavte: Žižkova 708, Příbram.

Propracované PPC kampaně, které zvýší Vaše zisky
Chci PPC

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..