SEO

SEO je dle našich zkušeností pro většinu projektů z dlouhodobého hlediska nejefektivnějším nástrojem online marketingu. Využíváme jej samozřejmě v kombinaci s dalšími nástroji (PPC, Remarketing, Facebook ap). 

Jak Vám můžeme pomoci?

Nabízíme různorodé služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače. Můžeme pro vás vytvořit základní analýzu a návrh řešení a formou jednorázové konzultace vám poradit, jakým směrem se máte ubírat. Můžeme vám pomoci s analýzou klíčových slov, určením obsahové strategie, tvorbou zajímavého obsahu i s vytvářením ideálního a přirozeného odkazového profilu. Také pro vás můžeme dělat komplexní správu SEO a dlouhodobě pracovat na přivádění nových potenciálních zákazníků na váš web. Přesně takových, kteří sami hledají vaše produkty či služby a zejména informace s nimi spojené. Sídlíme v Příbrami, nicméně pravidelně navštěvujeme klienty v Praze, Brně i dalších částech ČR.

Jak děláme SEO?

Nebudeme zde rozebírat konkrétní informace o tom, co je pro SEO důležité a co ne. O tom jsou na internetu stovky článků a tyto informace vám rádi osobně sdělíme v rámci konzultace. Mezi nejdůležitější věci, které stojí za zmínku, patří:

Takto mohou vypadat výsledky i u Vašeho webu

Kolik stojí SEO?

Cena za SEO nelze stanovit ceníkem. Každý web i obor je individuální. Také záleží na tom, kolik svého času chcete realizaci SEO věnovat - zda si například budete připravovat kvalitní obsah sami, nebo svěříte vše do našich rukou.

Komplexní správa SEO

Cena za komplexní správu SEO se obvykle pohybuje v rozmezí 6 000 - 18 000 Kč za měsíc. Tato cena obsahuje veškeré služby (analýzy, plánování, tvorba obsahu, budování odkazů atd.), včetně investic do linkbuildingu.

Jednorázová konzultace

Cena za jednu hodinu konzultace je 1500 Kč. Aby pro vás měla konzultace smysl a posunula vás kupředu, je potřeba počítat minimálně s 5 hodinami.

Máte zájem o spolupráci?

Napiště nám na info@smartim.cz, zavolejte na +420 602 311 222, odešlete poptávkový formulář. Nebo se u nás zastavte: Žižkova 708, Příbram.

Moderní SEO, které přivede na Váš web skutečné zákazníky
Chci SEO

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 1996-2022 Smartim, s.r.o.

Facebook Google+ Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..