Webové stránky / e-shop

Webové stránky jsou základním prvkem veškerých marketingových aktivit. Nemá cenu vyhazovat peníze za reklamní kampaně a přivádět na web tisíce návštěvníků, pokud Váš web neumí z těchto návštěvníků udělat reálné zákazníky. Je pro nás důležitý dlouhodobý obchodní přínos projektů.

Proto neděláme jednoduché „rychlo“ weby. Ale promýšlíme každý detail webu tak, abychom docílili co nejvyššího konverzního poměru.

Jak pustupujeme při tvorbě webových stránek či e-shopu?

1. Poznáme Vaši firmu a Vaše produkty. Připravíme úvodní analýzu a navrhneme ideální řešení celého projektu. Vytvoříme základní analýzu klíčových slov, abychom věděli, jak lidé hledají Vaše služby. Provedeme uživatelský průzkum. Stanovíme cílové skupiny potenciálních zákazníků (budoucích návštěvníků webu). Určíme cíle webu a jejich priority.

2. Navrhneme ideální hierarchii obsahu, tak aby byla srozumitelná pro Vaše zákazníky (pro budoucí návštěvníky webu). Určíme obsahovou strategii a dáme dohromady kvalitní obsah webu. Vytvoříme promyšlené wireframy, na základě kterých navrhneme moderní, čistý, intuitivní a funkční design. Všechny dílčí úkoly z této fáze průběžně testujeme na reálných uživatelích z cílové skupiny, nic nenecháváme náhodě a o finální podobě webu či e-shopu nerozhodujeme sami, necháváme rozhodovat Vaše potenciální zákazníky.

3. Váš nový web či e-shop poběží na našem vlastním redakčním systému CMSmart či IntelShop, který upravujeme a přizpůsobujeme na míru každému projektu tak, aby správa obsahu byla jednoduchá, rychlá a intuitivní. Díky tomu, že máme vlastní redakční systém, jsou možnosti webu i e-shopu takřka neomezené.

4. SEO je základ. Promyšlená obsahová strategie, kvalitní obsah a dokonale provedené On Page SEO (nyní nemáme na mysli pouze nastavení meta informací) považujeme za nepostradatelnou součást každého webu.

5. V rámci webu nezapomínáme na detaily. Například je pro nás důležitá podoba příspěvku, který se zobrazí při sdílení jednotlivých stránek webu na sociálních sítích a další věci, které nejsou na první pohled vidět.

6. Spuštěním webu práce nekončí. V průběhu prvních tří měsíců provádíme A/B testování a ladění webu z hlediska UX a CRO. Také Vám pomůžeme naplánovat i realizovat další propagaci webu, ať už prostřednictvím SEO, PPC, sociálních sítí či dalších nástrojů online marketingu.

Máte zájem o spolupráci?

Napiště nám na info@smartim.cz, zavolejte na +420 602 311 222, odešlete poptávkový formulář. Nebo se u nás zastavte: Žižkova 708, Příbram.

Kvalitní web, který Vám získá zákazníky
Chci web

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 1996-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Google+ Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..