Spolupráce

Protože chceme jít neustále kupředu, snažíme se nechybět na žádném školení, pořádaném největšími odborníky jednotlivých oborů online marketingu. Současně spolupracujeme s celou řadou odborníků a specialistů na konkrétní dílčí nástroje online marketingu.

Forclick

Se společností Forclick spolupracujeme již od roku 2008. Společně pro Vás vymýšlíme chytrá a efektivní řešení, která fungují. Vymýšlíme strategie pro weby, realizujeme SEO, sdílíme kontakty důležité pro linkbuilding, navrhujeme zlepšení projektů z hlediska UX a CRO. Forclick je naším nepostradatelným partnerem a současně centrem dění pro klienty z Prahy a okolí.

Konver

Se společností Kover spolupracujeme od roku 2013. S některými členy Konver týmu dokonce již od roku 2008. Společně pro Vás realizujeme moderní a úspěšné weby. Společnost Konver je naším nepostradatelným partnerem pro oblast Morava a Východní Čechy.

Internet PB

Se společností Internet PB spolupracujeme od roku 2014. Společně pro Vás realizujeme kvalitní a konverzní weby a e-shopy. Internet PB je kromě jiných věcí specialistou na nastavení serverů, v tomto ohledu posouvají dále naše možnosti v oblasti webhostingu a e-mail marketingu.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..