TOMIS CZ

Pro společnost TOMIS CZ, s.r.o. jsme realizovali nový e-shop. Současně se společnosti TOMIS CZ staráme o SEO, e-mailing a další aktivity v oblasti online marketingu.

[reference_cta]

O společnosti TOMIS CZ, s.r.o.

V roce 1996 byla založena firma Jindřich Tomášek, TOMIS. Od samého počátku se zabývala velkoobchodním a maloobchodním prodejem osobních ochranných pracovních prostředků. Na činnost této firmy v roce 2004 plně navázala firma TOMIS CZ, s.r.o., která zaměstnává více jak 50% osob se změněnou pracovní schopností, a tak je možné odběrem od naší firmy získat přímé „Náhradní plnění“.

Naše firma se specializuje především na osobní ochranné pracovní prostředky a mycí a čistící prostředky. Dodáváme pracovní oděvy na zakázku dle požadavku zákazníka včetně loga firmy formou potisku několika technologiemi.

Pružné dodávky zajišťujeme pravidelnými závozy naší dopravou do mnoha regionů poČR zdarma včetně každodenního rozvozu po Praze. Zboží zasíláme přepravní službou PPL. Při odběru nad 1000,- Kč včetně DPH odbytové náklady neúčtujeme.

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008.

Rozvoj firmy je podporován především činností obchodních zástupců, a tak nás neváhejte kontaktovat a vyzkoušet kvality našich služeb. Rádi Vám doporučíme vhodnou ochranu Vašich pracovníků vyváženou vysokou kvalitou a nízkou cenou.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..