Vavex

Pro příbramskou společnost Vavex, jediného českého výrobce tapet, jsme realizovali nový e-shop vavex.cz. E-shop je kompletně responzivní, kromě návrhu struktury, designu a programování jsme se postarali také o převod veškerých produktů z původní databáze. E-shop jsme ve spolupráci s kolegy ze společnosti Reklalink také úspěšně propojili s informačním systémem, který společnost Vavex využívá, a automatizovali tak řadu procesů (od importu zákazníků po export faktur).

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás..

Napiště nám na info@smartim.cz, zavolejte na +420 602 311 222, odešlete poptávkový formulář. Nebo se u nás zastavte: Žižkova 708, Příbram.

Chci podobné řešení

Společnost VAVEX 1990 s.r.o.

Příbramská společnost Vavex, jediný český výrobce tapet, byla založena v roce 1990.

Dva roky nato zastupovala na českém trhu značku A.S. Creation a následně vytvořila vlastní obchodní síť prodejen po celé České republice s centrálou v Příbrami. V dalších letech byla rozvíjena spolupráce s obchodními řetězci (Baumax, Hornbach, Globus, Bauhaus, OBI) a také zejména export vlastních tapet do zahraničí.

Dalším významným milníkem byla koupě a rekonstrukce objektu – továrny na výrobu tapet v severních Čechách, konkrétně v Teplicích. V roce 2008 získala společnost exkluzivní zastoupení anglické značky Graham &Brown a rok poté začala spolupráce a výroba tapet značky Lavmi. Za zmínku stojí také zastoupení značky Grandeco, jež trvá od roku 2011. V roce 2014 získala firma exkluzivní zastoupení holandské značky Eijffinger a spustila se výroba tapet značky Paper Joe. V roce 2016 uvedla na trh svou vlastní kolekci tapet My Home.

Nabídka tapet je velmi široká, najdete v ní zastoupení výše uvedených značek a více než 6000 druhů tapet, které jsou díky vlastní výrobě a přímému odběru za příjemné ceny.

Společnost Vavex 1990 s.r.o. se zaměřuje také na prodej vybavení koupelen pod značkou „Království koupelen“ a na prodej podlahových krytin a doplňků pod značkou „Království interiérů“.
Díky všem těmto aktivitám, dlouholeté tradici, maloobchodní i velkoobchodní činnosti a síti vlastních prodejen je významným partnerem koncovým klientům, designérům, architektům i dodavatelům velkých projektů.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..