Benekov

Ve spolupráci s kolegy ze společnosti Forclick jsme realizovali pro společnost Benekov nový web včetně optimalizace webu z hlediska UX a CRO. Web je kompletně responzivní, obsahuje informace pro koncové zákazníky, ale současně také sekci pro partnery a servisní centra.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás..

Napiště nám na info@smartim.cz, zavolejte na +420 602 311 222, odešlete poptávkový formulář. Nebo se u nás zastavte: Žižkova 708, Příbram.

Chci podobné řešení

O společnosti BENEKOV

Benekov je ryze česká rodinná firma, zaměstnávající více než 160 lidí. Benekov vyrábí kvalitní automatické kotle na tuhá paliva. České kotle firmy BENEKOV jsou exportovány do 23 evropských zemí, vývozní teritoria sahají od Velké Británie až do Ruska. Kotle jsou využívány pro vytápění rodinných domů, škol, firem a jiných podobných objektů. V současné chvíli se jedná o nejúspornější automatické kotle na tuhá paliva v ČR.

Historie firmy BENEKOV sahá do roku 1949, kdy byl v Horním Benešově založen Strojní a výrobní kombinát se specializací na kovovýrobu. Od roku 1951 se provozovna stala součástí státního podniku DAKON. Hlavní výrobní náplní byla výroba komponent pro topenářskou techniku. V roce 1991 byla provozovna zprivatizována a přejmenována na BENEKOV a stala se ryze českou soukromou rodinnou firmou pod vedením majitele Leopolda Bendy.

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 1996-2021 Smartim, s.r.o.

Facebook Google+ Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..