Web pro Příbramskou svatohorskou šalmaj

Vytvořili jsme nový web pro Příbramskou svatohorskou šalmaj. Tradiční dobová slavnost hudby, tance, divadla a lidových řemesel se koná každoročně v Příbrami na Svaté hoře. Na webu naleznete praktické informace k parkování, dopravě či ubytování, aktuality a samozřejmě kompletní program.

Příbramská svatohorská šalmaj

Tato dnes již tradiční akce vznikala postupně jako malé hudební a divadelní ohlédnutí do minulosti našeho regionu. Propojení soudobé hudební a divadelní tvorby na historická témata s dávno zapomenutou atmosférou potulných muzikantů, kejklířů, kouzelníků, komediantů, tanečnic a rytířských soubojů vzbuzuje stále větší zájem návštěvníků o českou historii. Program je dramaturgicky uzpůsoben tak, aby zaujal širokou veřejnost všech věkových kategorií. Na vystoupeních se podílí rozliční umělci z řad amatérů i profesionálů dnes již i s mezinárodní účastí. Na kulturní program navazuje tržiště, kde řemeslníci předvádí tradiční, ale i soudobá česká lidová řemesla. Návštěvníci si zde mohou zakoupit mnoho výrobků z různých materiálů. Motivací pro širokou veřejnost je nejen pestrá programová nabídka, ale také velmi příznivé celodenní vstupné. Akce má od svého vzniku charitativní charakter, kdy výtěžek ze vstupného pomáhá potřebným. Více informací na webu.

Děláme weby a e-shopy, tak aby byly kvalitně postavené z pohledu UX, CRO a SEO. Postaráme se také o PPC kampaně, bannerovou reklamu či komunikaci na sociálních sítích. Zastavte se u nás: Evropská 339, Příbram.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás..

Napiště nám na info@smartim.cz, zavolejte na +420 602 311 222, odešlete poptávkový formulář. Nebo se u nás zastavte: Žižkova 708, Příbram.

Chci podobné řešení

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..