Naše služby

Vytváříme kvalitní přesvědčivé weby. Navrhujeme obsah a design, který funguje. Nastavujeme výdělečné online kampaně. Pomáháme značkám růst a zlepšovat jejich pozici na trhu. Využíváme moderní a chytrá řešení založená na zkušenostech a reálných datech.

Služby

Služby

Weby a e-shopy

Kvalitní web či e-shop a moderní design, dokonale promyšlený z pohledu UX, je základem pro úspěšný online marketing. V rámci online kampaní dokážeme na váš web přivést mnoho potenciálních zákazníků. A váš web musí umět z těchto návštěvníků udělat reálné zákazníky. Musí je přesvědčit, aby si chtěli koupit váš produkt či vaši službu.

PPC - reklama ve vyhledávačích

Realizujeme výdělečné PPC kampaně v rámci Google ADS, Sklik a Bing. Využíváme moderní strategie i nástroje včetně automatizovaného bidování kampaní, dynamického remarketingu, vlastních skriptů, A/B testování a další. Naše kampaně vydělávají klientům peníze.

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Uděláme váš web atraktivní pro vyhledávače a posuneme ho na přední pozice výsledků vyhledávání. Díky tomu budete vidět tam, kde lidé hledají vaše produkty či služby. A to je klíčové pro každý byznys.

Marketing na sociálních sítích

V rámci marketingu na sociálních sítích můžete být vidět tam, kde vaši zákazníci tráví svůj čas. Zvýšíte povědomí o vaší značce a výrazně posílíte váš byznys a vztah se zákazníky. Připravíme pro vás kvalitní obsah i kampaně pro sociální sítě Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn či TikTok.

Emailing

E-mail marketing se řadí mezi nejefektivnější nástroje online marketingu, kterými můžete oslovit své stávající zákazníky. Zajistíme pro vás pravidelné rozesílání newsletterů i sofistikované nastavení automatizované chytré e-mailové komunikace.

Porovnávače zboží

Online porovnávače zboží představují výkonný kanál s vysokou mírou konverze i akvizice a nízkým PNO. Pomůžeme vám s optimalizací propojení Vašeho e-shopu s Heurékou, Zbozi.cz i Google nákupy.

Video ADS

Video kanály mohou prezentovat atraktivní obsah, který zaujme širší publikum. Zjistíme, zda je pro vás vhodná prezentace formou Youtube videí, reels nebo stories na sociálních sítích a postaráme se o jejich přípravu, zpracování, publikaci i propagaci.

Design a obsah

Kreativní design a kvalitní obsah webu a kampaní jsou cestou, jak zaujmout potenciální zákazníky. Náš zkušený tým grafiků a copywriterů navrhuje vizuální prvky, grafiku a texty, které osloví a zaujmou cílovou skupinu.

Průzkumy, analýzy, data

Uživatelské testování, data, informace. To jsou klíčové prvky pro tvorbu úspěšného webu i výdělečných kampaní. Proto v úvodu spolupráce vždy důkladně zkoumáme vaši firmu, služby, produkty, procesy, ale i vaši konkurenci, zákazníky, zjišťujeme informace a analyzujeme data. Je to zásadní.

Offline reklama

Komplexní marketingové strategie by měly zahrnovat i offline prostředí. Proto pro vás rádi připravíme i klasické reklamní kampaně (billboardy, reklama v tištěných médiích apod.) i reklamní materiály jako např. tiskové inzeráty, články, letáky, reklamní plachty, polepy aut a další tradiční média.

Jak pracujeme

01

Průzkum & analýza

Nejprve prozkoumáme vaše produkty, procesy, konkurenci, zákazníky, zjišťujeme informace, analyzujeme data.

02

Strategie

Ve druhé fázi navrhneme strategii a konkrétní plán. Vyladíme web, vstupní stránky a obsah k dokonalosti.

03

Realizace kampaní

Ve třetí fázi můžeme realizovat první kampaně, měřit první konverze a počítat první zisky.

04

Sběr dat a optimalizace

Následně získáváme data, analyzujeme je a na základě získaných informací kampaně optimalizujeme.

Kontaktujte nás

Jméno

Email

Adresa Vašeho webu

MRKNĚTE NA NAŠE NEJNOVĚJŠÍ PROJEKTY

Reference

Líbí se vám naše práce? Další reference

Reference

Co o nás říkají klienti?

Pavel Mikšátko

CEO, TOP security

Se společností Smartim jsme naprosto spokojeni. Jejich profesionální přístup, odbornost a schopnost přinést inovativní nápady nám výrazně pomohly posílit naše online aktivity a zlepšit marketingovou strategii. Smartim se pro naši bezpečnostní agenturu TOP security stala důležitým partnerem, díky kterému jsme získali nové zákazníky a zvýšili povědomí o našich službách.. přečíst vše >

Ladislav Kelbich

Plancher

Spolupráce se společností Smartim pro nás představuje významný krok k úspěchu v online prostoru. Pomohli nám zvýšit viditelnost našich produktů a získat nové zákazníky. Spolupráce probíhá v rámci spravování našich webů, tvorby PPC kampaním a SEO optimalizaci. přečíst vše >

Zuzana Kučerová

Město Příbram

Společnost Smartim je naším dlouholetým partnerem v oblasti digitálního rozvoje města Příbram. Jejich přístup k navrhování vzhledu a struktury našich webových stránek je neobyčejně profesionální a inovativní. přečíst vše >

Tomáš Hlaváček

Kancelářská technika TOMADOS

Společnost Tomados velmi oceňuje spolupráci se Smartim. Jejich profesionální přístup, znalosti a dovednosti v oblasti webdesignu a optimalizace webu přinesly vynikající výsledky. přečíst vše >

Yvonne Bergerová

BcD Clinic

Doporučení na společnost Smartim jsme dostali od grafika, který s firmou spolupracoval. Naše podklady zapracovali do funkčního webu, který obsahuje hodně informací. přečíst vše >

Petr Hašpl

Solarity

Díky Smartim jsme dokázali vytvořit správně optimalizovaný web, který vhodně představuje naše produkty a služby. přečíst vše >

PEČLIVOST, KREATIVITA, analytické myšlení

Poznejte náš tým

Více o nás
Tomáš Karban Jiří Karban Zuzana Ptáčková Veronika Šůnová Kateřina Hipčová Miroslav Bahenský Eva Milcová Pavel Mayer Přidej se k nám Celý náš tým

Chcete s námi spolupracovat?

Zavolejte nám: +420 602 311 222

Zastavte se: máme kanceláře v Příbrami i v Praze

Dobrý den, máte nějaký dotaz?

Načítám..