Marketing v sociálních sítích

Sociální sítě v dnešní době využívá velké množství uživatelů. Svůj profil má na Facebooku více než čtyři miliony čechů, Twitter využívá přibližně 200 tisíc českých uživatelů. Google Plus přibližně 400 tisíc a LinkedIn přibližně 300 tisíc českých uživatelů. I ostatní sociální sítě, například YouTube nebo Flicker, mají v oblasti internetového marketingu samozřejmě také své místo.

Vytvoříme pro Vás komplexní plán pro komunikaci na sociálních sítích. Přiblížíme Vás Vaší cílové skupině.

Sociální sítě jako marketingový nástroj

Sociální sítě jsou jedinečným marketingovým nástrojem, pomocí kterého se můžete dostat velmi blízko ke své cílové skupině. Přinášejí výhody i v oblasti SEO a mohou se používat jako efektivní nástroj PR.

Lídrem v oblasti sociálních sítí je jednoznačně Facebook, mezi další sociální sítě nebo servery, které lze pro internetový marketing využít, patří Goole Plus, Twitter, YouTube, Flickr, MySpace, SlideShare, LinkedIn, Geni, z těch českých potom Lidé.cz, Rajče nebo například UkažSe.cz. Je zde i řada sociálních sítí, jejichž uživatele spojuje nějaké určité zaměření, například last.fm , Songkick.com, z českých zástupců potom například server BandZone.cz.

Jak Vám můžeme pomoci?

Zanechte nám na sebe kontakt

(ozveme se během 24 hodin)

© 2006-2023 Smartim, s.r.o.

Facebook Instagram Twitter IN
zavřít

Kontaktujte nás

Vymyslíme pro Vás efektivní řešení..